Dlaczego warto skorzystać z dofinansowania na pompy ciepła z pomocą firmy Vosti?

prefinansowanie
Fot. Materiał klienta

W ostatnich latach coraz więcej osób decyduje się na wymianę tradycyjnego systemu grzewczego na ten oparty o działanie pompy ciepła. Zakup tego typu urządzenia wiąże się jednak ze sporymi kosztami, dlatego warto poszukać możliwości uzyskania dotacji na pompę ciepła. Przedstawiciele firmy Vosti wspierają swoich klientów w ubieganiu się o tego typu środki. Sprawdźmy, dlaczego warto starać się o dofinansowanie pompy ciepła z Vosti?

Dlaczego zaufać firmie Vosti?

Za firmą Vosti przede wszystkim przemawia duże doświadczenie poparte wynikami. Specjaliści marki od 2017 roku wspierają klientów w pozyskiwaniu dotacji celowych na zakup pompy ciepła czy też rozwiązań z branży fotowoltaicznej.

Eksperci Vosti doskonale rozumieją specyfikę programów dotacyjnych i są w stanie zmaksymalizować szansę klienta nie tylko na uzyskanie dofinansowania, ale również na podwyższenie jego kwoty. W firmie Vosti do każdego inwestora podchodzi się w sposób indywidualny.

Specjalista najpierw zapozna się z Twoją sytuacją, oceni potencjał ubiegania się o dofinansowanie, a następnie przeprowadzi Cię przez cały proces. Prefinansowanie z Programu Czyste Powietrze

Eksperci Vosti specjalizują się m.in. w obsłudze Programu Czyste Powietrze. Dofinansowanie do pompy ciepła w jego ramach może wynieść nawet kilkanaście lub kilkadziesiąt tysięcy złotych. Dużym atutem tej dotacji jest fakt, że środki otrzymywane są na zakup urządzenia, a nie dopiero po jego nabyciu, przy założeniu, że beneficjent programu zdecyduje się na dofinansowanie w ścieżce prefinansowania.

Dzięki temu jeszcze więcej osób może zdecydować się już teraz na wymianę źródła ciepła w nieruchomości, a Program Czyste Powietrze cieszy się sporym zainteresowaniem świadomych właścicieli.

Kto może z tego skorzystać?

Oferta dofinansowania ze środków państwowych skierowana jest do właścicieli budynków jednorodzinnych. Środki mogą być przeznaczone między innymi na zakup pompy ciepła i/lub instalacji fotowoltaicznej.

Program Czyste Powietrze powstał z myślą o osobach, które chcą wymienić źródło ciepła w domu oraz wykonać niezbędne prace termomodernizacyjne, w celu zwiększania wskaźnika energooszczędności nieruchomości. Maksymalna kwota dotacji w ramach tego wsparcia wynosi do 70 600 złotych.

Program podzielono na trzy poziomy: podstawowy, podwyższony i najwyższy. Próg dofinansowania uzależniony jest od dochodu gospodarstwa domowego.

Dofinansowanie do pompy ciepła typu powietrze/woda o podwyższonej klasie efektywności energetycznej, czyli dokładnie takie, jakie w swojej ofercie ma firma Vosti, wynosi kolejno: 19 400 zł w progu najniższym, 28 100 zł w progu podwyższonym oraz 35 200 zł w progu najwyższym.

Otrzymanie dofinansowania uzależnione jest od czynników, które dokładnie opisze Ci nasz ekspert w bezpośrednim kontakcie. Z samym programem można zapoznać się na stronie rządowej.

prefinansowanie-ikonki1
Fot. Materiał klienta

Indywidualna ocena Twojej sytuacji

Zmiany w tym zakresie są nieuniknione. Zgodnie z uchwałami antysmogowymi w Polsce już od 2022 roku wprowadzany jest zakaz użytkowania kotłów pozaklasowych i zakaz spalania węgla. Termin wejścia w życie tego przepisu jest różny w zależności od województwa.

W związku z tym nie warto czekać i już teraz pomyśleć o zmianie źródła ciepła na bardziej ekologiczne i energooszczędne.

Ekspert Vosti dokładnie zapozna się z Twoją sytuacją oraz pomoże Ci w uzyskaniu prefinansowania na zakup pompy ciepła w ramach Programu Czyste Powietrze.

Zapraszamy do kontaktu z przedstawicielem Vosti oraz do skorzystania z profesjonalnej pomocy w pozyskaniu środków na ekologiczne źródło ciepła w Twoim domu.

button

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.