Dlaczego strona Avon Polska nie działa? „AVON zmienia się dla Ciebie…”

Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Od ponad tygodnia nie działa strona internetowa Avon Polska, jednej z największych globalnych firm produkujących i dystrybuujących kosmetyki.

Avon to światowy lider w branży kosmetycznej zajmujący się produkcją i dystrybucją kosmetyków, sprzedające je w systemie sprzedaży bezpośredniej korzystając z marketingu wielopoziomowego. Na polskim rynku firma Avon pojawiła się w 1992 roku jako spółka o nazwie Avon Cosmetics Polska.

Dlaczego strona Avon nie działa?

Od ponad tygodnia strona internetowa Avon nie działa. Po wejściu na stronę avon.pl wyświetla się komunikat „Avon zmienia się dla Ciebie” i widnieje komunikat o trwających pracach nad przebudową strony.

AVON zmienia się dla Ciebie…

„Zdajemy sobie sprawę z utrudnień jakie spowodowała awaria naszych systemów. Nieustannie pracujemy nad przywróceniem wszystkich funkcjonalności, abyśmy mogli jak najszybciej zrealizować wszystkie Wasze zamówienia” – czytamy na oficjalnych Facebooku AVON Polska.

Branżowe serwisy informują, że Avon doznał incydentu cybernetycznego w swoim środowisku technologii informatycznych, który spowodował przerwanie niektórych jego systemów i częściowo wpłynęło na operacje, w tym działanie strony internetowej.

Z powodu awarii niektórych naszych systemów występują także opóźnienia w dostawie zamówionych produktów.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.