Dino – godziny otwarcia w Wielką Sobotę i Wielkanoc 2024

Dino
Dino | fot. materiały prasowe

Wielu klientów sklepów Dino szuka informacji na temat godzin otwarcia w Wielką Sobotę 2024. Godziny otwarcia Dino w Wielką Sobotę mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Sprawdź szczegóły funkcjonowania sklepów Dino w Wielkanoc.

Wielka Sobota jest ostatnim dniem przed Wielkanocą, kiedy możemy zrobić ostatnie zakupy. Tego dnia wszystkie sklepy będą czynnej krócej niż zazwyczaj. Jest to związane z Ustawą zakazie handlu w niedzielę, która wprowadziła w Wielką Sobotę zakaz pracy w handlu po godzinie 14:00.

Dino godziny otwarcia Wielka Sobota 2024

Czy Dino jest czynne w Wielką Sobotę? W jakich godzinach otwarte są sklepy Dino w Wielką Sobotę? Tych informacji szuka wielu klientów, którzy planują wybrać się 30 marca na przedświąteczne zakupy do Dino.

Warto pamiętać, że godziny otwarcia mogą różnić się w zależności od lokalizacji sklepu. Dokładne godziny otwarcia Dino znajdują się na witrynach poszczególnych sklepów.

Poniżej przedstawiamy harmonogram pracy sklepów Dino w Wielką Sobotę, Wielkanoc i Poniedziałek Wielkanocny 2024.

Święta WielkanocneGodziny otwarcia
Wielka Sobota, 30 marca6:00-13:30
Wielkanoc, 31 marcazamknięte
Poniedziałek Wielkanocnyzamknięte

🔴 Wielka Sobota 2024 – SKLEPY: Godziny otwarcia sklepów 30.03. Do której czynne?

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.