Diler nie miał wyrzutów sumienia. Sprzedawał mefedron małoletnim. Trafił do aresztu

Zdjęcie ilustracyjne | fot. shutterstock

Policjanci z Międzyrzeca Podlaskiego zatrzymali 19-letniego mieszkańca gminy Drelów, który sprzedawał małoletnim mefedron. Został tymczasowo aresztowany na okres trzech miesięcy.

Kryminalni z komisariatu w Międzyrzecu Podlaskim, realizując posiadane informacje ustalili, że 19-letni mieszkaniec gminy Drelów podejrzewany jest o handel i posiadanie środków psychoaktywnych. Nastolatek zatrzymany został do wyjaśnienia.

Policjanci ujawnili również woreczki z krystalicznym proszkiem. Po wykonaniu wstępnego badania potwierdzili, że jest to mefedron, z którego można byłoby uzyskać ponad 80 porcji dealerskich tego narkotyku. Nielegalna substancja została zabezpieczona.

W trakcie prowadzonych czynności, policjanci zebrali obszerny materiał dowodowy. Funkcjonariusze ustalili, że 19-latek „działał” od połowy ubiegłego roku do marca br., na terenie gm. Drelów.

Podejrzany jest o to, że w tym okresie, kilkadziesiąt razy udzielił odpłatnie substancji psychotropowej małoletnim. Mężczyzna usłyszał również zarzut posiadania mefedronu. Z udzielonych małoletnim narkotyków, można byłoby sporządzić ponad 1600 porcji dealerskich.

Sąd Rejonowy w Radzyniu Podlaskim zastosował wobec podejrzanego środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu. O jego dalszym losie zadecyduje sąd. Za popełnione czyny grozi mu kara nawet do 15 lat pozbawienia wolności.

fot. KMP Biała Podlaska


Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. To niezłe frajery. Teraz to po łopate aby tylko przy Mercedesie Benzie