Diler amfetaminy zatrzymany. Miał w domu ponad 4 tys. działek narkotyku

34-latek miał w domu amfetaminę | fot. KMP Biała Podlaska

Policjanci z Białej Podlaskiej zatrzymali mężczyznę, który posiadał narkotyki. W jego domu kryminalni znaleźli amfetaminę, z której można zrobić ponad 4 tys. działek dilerskich.

W poniedziałek policjanci Wydziału Kryminalnego bialskiej komendy, weszli na teren jednej z posesji w gminie Biała Podlaska. Z posiadanych informacji wynikało, że zamieszkujący ją 34-latek posiadać może środki odurzające.

W trakcie przeszukania policjanci potwierdzili tę informację. W miejscu zamieszkania ujawnili biały proszek oraz plastyczną masę. Policjanci zabezpieczyli znalezisko i przekazali do badań laboratoryjnych.

– Po zbadaniu okazało się, że jest to amfetamina. Z zabezpieczonej ilości można byłoby sporządzić ponad 4 tys. porcji dilerskich tego narkotyku – informuje asp. szt. Barbara Salczyńska – Pyrchla, rzecznik Komendy Miejskiej Policji z Białej Podlaskiej.

Funkcjonariusze zatrzymali 34-latka. W rozmowie z policjantami mężczyzna przyznał, że amfetaminę przywiózł z jednego z krajów Unii Europejskiej. Mężczyzna został tymczasowo zaaresztowany. Grozi mu do 15 lat pozbawienia wolności.

Amfetamina w mieszkaniu 34-latka | fot. KMP Biała Podlaska


WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.