Develop YOUth! Rozwijaj siebie i dołącz do AIESEC

Materiały prasowe | fot. AIESEC

Chcesz robić coś więcej, niż studia? Szukasz ludzi, z którymi będziesz mógł aktywnie wpływać na społeczność Twojego miasta? To dobrze się składa! Dołącz do zespołu AIESEC Lublin.

Właśnie ruszyła rekrutacja do AIESEC Lublin, który od 27 lat działa w Lublinie i zrzesza około 50 młodych ludzi z całego województwa. Realizowane przez AIESEC projekty związane z prowadzeniem wymian międzynarodowych pozwalają młodym ludziom szerzyć otwartość na inne kultury i wspierać edukację społeczno-kulturową w naszym rejonie.

Poprzez wykonywanie zadań w ramach organizowanych przedsięwzięć, młodzi ludzie mogą spróbować swoich sił m. in. w pozyskiwaniu partnerów, negocjacjach, tworzeniu kampanii promocyjnych, współpracy z mediami i instytucjami, prowadzeniu procesów rekrutacyjnych, czy organizacji wydarzeń.

Działanie w projekcie to przede wszystkim praktyczna lekcja kompetencji miękkich, takich jak praca w zespole (również multikulturowym), efektywna komunikacja, umiejętność formułowania i rozwiązywania problemów, które są wymieniane jako jedne z najbardziej pożądanych przez pracodawców.

Jeśli chcesz dołączyć do AIESEC Lublin i aktywnie działać dla naszego miasta, zdobywać praktyczną wiedzę i poznać innych młodych, zaangażowanych ludzi, do 4 października wypełnij formularz zgłoszeniowy na stronie www.aiesec.pl/rekrutacja i zdecyduj, w jakim kierunku chcesz rozwijać siebie i swoje otoczenie.

Po otrzymaniu telefonu z zaproszeniem na spotkanie, przyjdź na rozmowę rekrutacyjną lub uczestnicz w niej on-line, by dać się lepiej poznać i pokazać swój punkt widzenia. Podczas rozwiązywania zadania będziesz mieć okazję do wykazania się w samodzielnej jego realizacji.

Ostatnim etapem rekrutacji jest wyjazd na konferencję, podczas której poszerzysz wiedzę o działalności w AIESEC, poznasz członków naszego Oddziału oraz osoby, z którymi będziesz pracować nad jednym z projektów.

O AIESEC

AIESEC jest jedną z największych, niezależnych organizacji prowadzoną przez 40 000 młodych ludzi w 118 krajach i terytoriach świata. Od ponad 70 lat wizją stowarzyszenia jest pokój i wykorzystanie potencjału ludzkiego, spełniana poprzez rozwój cech liderskich dzięki możliwość tworzenia projektów wspierających realizację wymian międzynarodowych.

Oddział Lokalny AIESEC Lublin zaprasza do kontaktu drogą mailową: [email protected] lub na facebooku AIESEC in Poland. Proces rekrutacji trwa do 4 października.

Aktualizacja: 28.09.2020

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.