Deszczowy i zimny koniec wakacji. To koniec sezonu Słonecznego Wrotkowa?

parasol deszcz pogoda
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Końcówka wakacji nie rozpieszcza nas temperaturami. Kilkanaście stopni na plusie i deszcz sprawiły, że kompleks basenów nad Zalewem Zemborzyckim pozostaje zamknięty do czasu poprawy pogody.

Słoneczny Wrotków czeka na poprawę pogody

Zgodnie z zapowiedziami, wtorek 31 sierpnia będzie ostatnim dniem działalności basenów letnich Słoneczny Wrotków nad Zalewem Zemborzyckim w tym sezonie.

Niskie temperatury i opady, które mają się utrzymać do końca wakacji, nie zapewniają komfortu korzystania z obiektów letnich, dlatego baseny są aktualnie nieczynne.

Miejski Ośrodek Sportu i Rekreacji w Lublinie (zarządca obiektu) nie traci jeszcze nadziei i liczy na poprawę pogody.

„Z powodu pogody teraz Słoneczny Wrotków jest zamknięty, ale jeszcze nie kończymy sezonu – do końca wakacji jest jeszcze kilka dni; zobaczymy, jaka będzie pogoda” – komentuje Miłosz Bednarczyk, rzecznik prasowy MOSiR.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.