Decathlon Węglin w Lublinie. Wiemy, kiedy otwarcie

Znamy datę otwarcie Decathlon Węglin | fot. Dominik Wąsik

Na otwarcie sklepu Decathlon Węglin w Lublinie z niecierpliwością czeka wielu mieszkańców miasta i okolic.

Pierwotnie otwarcie sklepu Decathlon Węglin miało nastąpić jesienią ubiegłego roku. Jak to bywa przy każdej większej inwestycji, są i opóźnienia. W tym przypadku winien był wykonawca. Nowy sklep Decathlon w Lublinie znajduje się na terenie parku handlowego na Węglinie.

Powierzchnia sklepu Decathlon Węglin wynosi 2500 mkw, a zatrudnienie znalazło w nim 40 osób. Jak w każdym sklepie Decathlon i w tym znajdzie się strefa testowa, gdzie klienci będą mogli wypróbować sprzęt do wielu dyscyplin sportowych. Nowością będą strefy do uprawiania sportu na zewnątrz sklepu.

Przetestuj w sklepie

W sklepach sieci Decathlon jest możliwość testowania produktów na miejscu. Klienci mogą swobodnie jeździć na hulajnogach, rowerach, grać w ping-ponga czy ćwiczyć na orbitreku. Każdy sklep Decathlon jest dostosowany do potrzeb osób niepełnosprawnych.

Zamów przez internet

Produkty sprzedawane w Decathlonie są dostępne nie tylko w sklepach stacjonarnych, ale również w sklepie internetowym, dzięki czemu każdy chętny może zrobić.

Decathlon Węglin – kiedy otwarcie?

Jak się dowiedzieliśmy, otwarcie sklepu Decathlon Węglin nastąpi 31 stycznia o godz. 9.00. Przedstawiciele sieci potwierdzają datę. – Otwarcie sklepu Decathlon Węglin w Lublinie nastapi 31 stycznia – informuje Klaudia Maluchnik z biura prasowego Decathlon Polska.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.