Darmowy kebab w Lublinie. Tylko dziś do godz. 17:00! Oto szczegóły

Darmowy kebab w Dostana Kebab przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie
Darmowy kebab w Dostana Kebab przy ul. Nadbystrzyckiej w Lublinie | fot. Dostana Kebab

W poniedziałek 3 czerwca można dostać darmowego kebaba w Lublinie. Wszystko z okazji trzecich urodzin lokalu Dostana Kebab przy ul. Nadbystrzyckiej. Aby dostać kebaba za darmo, trzeba najpierw spełnić trzy warunki. Jakie? Szczegóły poniżej.

Kebab za darmo w Lublinie

Akcja promocyjna dotyczy restauracji Dostana Kebab przy ul. Nadbystrzyckiej 7. Promocja na darmowego kebaba obowiązuje tylko w poniedziałek 3 czerwca w godz. 12:00-17:00. Aby dostać kebaba za free, trzeba spełnić poniższe warunki.

  • Wziąć udział w wydarzeniu na Facebooku i udostępnić post konkursowy z profilu Dostana Kebab
  • Zaobserwować profil Dostana Kebab na Facebooku i Instagramie
  • Dodać zdjęcie na swojego Instagrama/Facebooka, które kojarzy Ci się z Dostana Kebab, oznaczając Dostana Kebab i dodając hashtag #3latadostanakebab

Osoby, które nie zdążą załapać się na promocję na darmowego kebaba, mogą skorzystać ze zniżki -20% na kebaba od godz. 17:00 do zamknięcia lokalu, czyli do 01:00. W tym przypadku należy spełnić poniższe warunki:

  • Należy zaobserwować Dostana Kebaba na Facebooku/Instagramie i zostawić opinię na Facebooku lub Google.

Zobacz także: Najlepszy kebab w Lublinie według opinii czytelników. Sprawdź, czy jadłeś w tych lokalach

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.