Darmowe choinki od RMF. Zobacz, kiedy będą rozdawać drzewka w Lublinie

IMG 20161221 110106 e1482319371510

Już w najbliższy piątek 21 grudnia ekipa RMF FM przyjedzie do Lublina i rozda mieszkańcom darmowe choinki. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF FM.

Tu już 18. akcja radia RMF FM, które regularnie co roku organizuje akcję rozdawania darmowych choinek w całej Polsce. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

Kiedy RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki?

Akcja rozdawania darmowych choinek przez RMF FM w całej Polsce rozpoczęła się 12 grudnia w Katowicach. Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w piątek (21 grudnia) na Placu Zamkowym. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Filip Lato, który jest znany z takich przebojów radiowych jak m.in. „Krawiec”, „Halo Ziemia” czy „100” wykonane z Sound’n’Grace. Prowadzącym wydarzenie będzie Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się niesamowitą popularnością. Dodatkowo do każdej choinki rozdawane będą słodkości od Mamby.

Tak było rok temu

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.