Darmowe choinki od RMF. Zobacz, kiedy będą rozdawać drzewka w Lublinie

Już w najbliższy piątek 21 grudnia ekipa RMF FM przyjedzie do Lublina i rozda mieszkańcom darmowe choinki. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF FM.

Tu już 18. akcja radia RMF FM, które regularnie co roku organizuje akcję rozdawania darmowych choinek w całej Polsce. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

Kiedy RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki?

Akcja rozdawania darmowych choinek przez RMF FM w całej Polsce rozpoczęła się 12 grudnia w Katowicach. Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w piątek (21 grudnia) na Placu Zamkowym. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Filip Lato, który jest znany z takich przebojów radiowych jak m.in. „Krawiec”, „Halo Ziemia” czy „100” wykonane z Sound’n’Grace. Prowadzącym wydarzenie będzie Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się niesamowitą popularnością. Dodatkowo do każdej choinki rozdawane będą słodkości od Mamby.

Tak było rok temuKomentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.