Darmowe choinki od RMF w Lublinie. Wiemy, kiedy i gdzie będą rozdawane

RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki | fot. organizator

Radio RMF rozdaje darmowe choinki w całej Polsce. Na choinkowej mapie RMF nie zabraknie oczywiście Lublina. Gwiazdą wydarzenia będzie Filip Lato.

Tu już 18. akcja radia RMF FM, które regularnie co roku organizuje akcję rozdawania darmowych choinek w całej Polsce. Zorganizowana ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

W tym roku akcja rozdawania darmowych choinek jest organizowana w 12 miastach w całej Polsce, w tym także w Lublinie. Żółty konwój odwiedzi także: Katowice, Wrocław, Poznań, Szczecin, Gdynię, Olsztyn, Warszawę, Łódź, Rzeszów, Kielce oraz Kraków.

Kiedy RMF FM rozda w Lublinie darmowe choinki?

Akcja rozdawania darmowych choinek przez RMF FM w całej Polsce rozpocznie się 12 grudnia w Katowicach. Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w piątek (21 grudnia) na Placu Zamkowym. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Filip Lato, który jest znany z takich przebojów radiowych jak m.in. „Krawiec”, „Halo Ziemia” czy „100” wykonane z Sound’n’Grace. Prowadzącym wydarzenie będzie Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się niesamowitą popularnością. Dodatkowo do każdej choinki rozdawane będą słodkości od Mamby.

A tak było rok temu w Lublinie

Link do nagrania – TUTAJ

Choinki pod choinkę od RMF FM 2018 – trasa

>> 12 grudnia 2018, Katowice, Plac Szewczyka

>> 13 grudnia 2018, Wrocław, Plac Solny

>> 14 grudnia 2018, Łódź, Manufaktura Łódź

>> 15 grudnia 2018, Poznań, Plac Wolności

>> 16 grudnia 2018, Szczecin, Jasne Błonia

>> 17 grudnia 2018, Gdynia, Skwer Kościuszki

>> 18 grudnia 2018, Olsztyn, Ulica Prosta

>> 19 grudnia 2018, Warszawa, Aleja Jerozolimska przy dworcu Warszawa Śródmieście

>> 20 grudnia 2018, Kielce, Rynek

>> 21 grudnia 2018, Lublin, Plac Zamkowy

>> 22 grudnia 2018, Rzeszów, Rynek

>> 23 grudnia 2018, Kraków, Mały RynekWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.