Darmowe choinki od RMF w Lublinie 2019. Wiemy, kiedy i gdzie będą rozdawane

"Choinki pod choinkę" od RMF FM | fot. materiały organizatora

Choinka RMF FM: Radio RMF FM rozda choinki w ramach akcji „Choinki pod choinkę”. Na choinkowej mapie nie zabraknie oczywiście Lublina. Gwiazdą wydarzenia będzie Marcin Sójka.

Będzie to już 19. akcja radia RMF FM, które regularnie co roku organizuje akcję rozdawania darmowych choinek w całej Polsce „Choinki pod choinkę od RMF FM”. Żółto-niebieska ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

W tym roku akcja rozdawania darmowych choinek jest organizowana w 12 miastach w całej Polsce, w tym także w Lublinie. Żółty konwój odwiedzi także: Katowice, Wrocław, Poznań, Łódź, Szczecin, Gdynia, Olsztyn, Warszawa, Kielce, Rzeszów oraz Kraków.

„Choinki pod choinkę od RMF FM” Lublin 2019

Akcja rozdawania darmowych choinek przez RMF FM w całej Polsce rozpocznie się 12 grudnia w Katowicach. Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w piątek (20 grudnia) na Placu Zamkowym. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Marcin Sójka, który jest znany z takich przebojów radiowych jak m.in. „Zaskakuj Mnie”, „Dalej”, czy „Lepiej”. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.