Darmowe badanie alkomatem w Lublinie [GDZIE?]

Zdjęcie ilustracyjne | fot. Policja

Piłeś dzień wcześniej i nie wiesz czy możesz prowadzić? Przebadaj się za darmo alkomatem w Lublinie – podpowiadamy, gdzie można to zrobić.

Okazuje się jednak, że sporo kierowców przyłapanych na jeździe, na podwójnym gazie spożywało alkohol dzień wcześniej, a rano decydowali się wsiadać za kółko. Wtedy najczęściej sugerujemy się naszym samopoczuciem, ale to błąd, bo w organizmie wciąż mogą krążyć promile.

Za prowadzenie pod wpływem alkoholu grozi zabranie uprawnień do prowadzenia pojazdów, grzywna i więzienie. Dlatego przed jazdą autem lepiej sprawdzić stan trzeźwości. Warto w tym celu wybrać się np. na komisariat policji.

Każda jednostka policji na terenie Lublina posiada na swoim wyposażeniu alkomat. Tego typu badanie można przeprowadzić na dowolnym komisariacie, wykorzystując do tego ogólnodostępny alkomat stacjonarny.

Badanie jest proste i całkowicie bezpłatne. Wystarczy jedynie pobrać z urządzenia jednorazową słomkę, rozpakować ją i umieścić w miejscu do tego przeznaczonym. Następnie trzeba wdmuchnąć przez nią odpowiednią ilość powietrza i odczytać wynik.

Badanie alkomatem w Lublinie – adresy

Komisariat I Policji
ul. Okopowa 2B

Komisariat II Policji
ul. Walecznych 1

Komisariat III Policji
ul. Władysława Kunickiego 42

Komisariat IV Policji
ul. Tomasza Zana 45

Komisariat V Policji
ul. Koncertowa 4a

Komisariat VI Policji
ul. Gospodarcza 2

Komisariat VII Policji
ul. Wyżynna 18

Adres komendy w Lublinie

Komenda Miejska Policji
ul. Północna 3WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.