Darmowa poranna kawa od Mcdonald’s

darmowa kawa

Codziennie od rana, a także w weekendy  restauracje McDonald’s w ramach oferty śniadaniowej całkowicie za darmo częstują nas darmową małą kawą. Akcja potrwa aż do 26 października i prowadzona we wszystkich restauracjach McDonald’s w Polsce.

Codziennie, od 13 do 26 października 2014r. możesz poczęstować się całkiem za darmo małą kawą. Przyjdź do McDonald’s do 10:30, w weekendy do 11:00 i poczęstuj się za darmo świeżo mieloną, 100% Arabiką. Do wyboru mała kawa biała, czarna i cappuccino.

MAŁA KAWA CZARNA
100% świeżo mielonej kawy Arabika w klasycznej czarnej odsłonie. Pełnia smaku i aromatu.

MAŁA KAWA BIAŁA
Aromatyczna, 100% świeżo mielona Arabika w towarzystwie mleka. Moc kawy ukryta w aksamitnym smaku.

MAŁE CAPPUCCINO
Aromatyczne połączenie świeżo mielonej kawy McDonald’s i spienionego mleka. Propozycja doskonale wykończona delikatną, mleczną pianą.

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
P8237120-1024x768
materiały: McDonald's Polska

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.