McDonald's rozdaje kawę za darmo! Zobacz, gdzie i kiedy

darmowa kawa McDonald's
Darmowa kawa w McDonald's | fot. Dominik Wąsik

Poranna kawa w McDonald’s! Codziennie rano w McDonald’s można otrzymać darmową kawę. Promocja potrwa od 15 do 21 maja.

 

Sieć restauracji McDonald’s już po raz dziewiąty częstuje swoich klientów poranną darmową kawą. Akcja Poranna kawa McDonald’s jest prowadzona przez okrągły tydzień od 15 do 21 maja w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej.

 

Kiedy dostaniesz Poranną Kawę McDonalds?

Poranna kawa w McDonald’s dostępna jest w godzinach obowiązywania oferty śniadaniowej. W przypadku restauracji, w której oferta śniadaniowa nie jest dostępna, oferta obowiązuje od chwili otwarcia lokalu do godziny 10.30. W weekendy darmową kawę dostaniemy aż do godziny 11.

 

Do wyboru mamy małą kawę czarną lub białą oraz cappuccino. Żeby dostać ten gorący napój gratis wcale nie trzeba niczego zamawiać. Osobie, która nie ukończyła 16 roku życia, kawa może być wydawana wyłącznie za zgodą towarzyszącej jej osoby pełnoletniej.

 

Restauracje McDonald’s w Lublinie, gdzie możemy napić się darmowej kawy:

  • Aleje Spółdzielczości Pracy 34
  • ul. Chemiczna/róg Witosa/
  • ul. Krakowskie Przedmieście 52
  • ul. Puławska 40
  • Aleje Tysiaclecia i Aleja Unii Lubelskiej/Tarasy Zamkowe
  • ul. Lipowa 13 / Lublin PlazaWASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.