Dachowanie samochodu w Jakubowicach Konińskich. Droga całkowicie zablokowana

wypadek znak
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Całkowicie zablokowana jest droga w miejscowości Jakubowice Konińskie po porannym dachowaniu auta. W związku z tym ZTM w Lublinie skraca trasę linii nr 44 do czasu wznowienia ruchu.

Do wypadku doszło we wtorek przed godz. 6 rano na ul. Lubelskiej w Jakubowicach Konińskich. Z informacji przekazanych przez zespół prasowy Komendy Wojewódzkiej Państwowej Straży Pożarnej w Lublinie wynika, że doszło tam do dachowania samochodu. Na miejscu interweniowały trzy zastępy straży pożarnej, zespół ratownictwa medycznego i policja.

W miejscu zdarzenia droga jest zablokowana, a policjanci kierują kierowców na objazdy. Na chwilę obecną nie posiadamy informacji o osobach poszkodowanych oraz przyczyny wypadku.

Skrócenie trasy linii nr 44

Zarząd Transportu Miejskiego w Lublinie informuje, że że w związku z wypadkiem w Jakubowicach Konińskich i brakiem przejazdu trasa linii nr 44 zostaje skrócona do pętli Choiny do czasu wznowienia ruchu przez służby.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.