Dachowanie Hondy. 18-latek nie dostosował prędkości do panujących warunków i dachował

Honda CRV dachowanie
Dachowanie Hondy CRV. Młody kierowca nie opanował samochodu

W niedzielę w Radzyniu Podlaskim doszło do poważnie wyglądającego zdarzenia drogowego. Młody kierowca, 18-latek, stracił kontrolę nad swoim pojazdem marki Honda CRV. Nie dostosował prędkości do warunków drogowych i dachował. Na szczęście zarówno on, jak i pasażerowie wyszli z tego zdarzenia bez obrażeń.

Młody kierowca jechał zbyt szybko

Wczoraj po godzinie 14:00 dyżurny radzyńskiej komendy otrzymał zgłoszenie o wypadku samochodowym na ul. Partyzantów w Radzyniu Podlaskim z udziałem Hondy CRV. Policjanci drogówki natychmiast udali się na miejsce zdarzenia i rozpoczęli działania. Pierwsze ustalenia wskazują, że 18-letni kierowca, nie dostosował prędkości do warunków drogowych, co doprowadziło do utraty kontroli nad pojazdem i jego przewrócenia.

Przewrócona Honda CRV
Dachowanie Hondy CRV. Młody kierowca nie opanował samochodu

Dużo szczęścia w nieszczęściu

Na całe szczęście, kierujący 18-latek i pasażerowie nie doznali żadnych obrażeń. Alkomat podczas badania kierowcy pokazał 0.00. Policjanci ustalili , że młody kierowca miał ważne prawo jazdy zaledwie przez 5 dni. Na początku swojej przygody za kierownicą zyskał 10 punktów karnych i mandat w kwocie 1500 zł.

Honda CRV po dachowaniu
Dachowanie Hondy CRV. Młody kierowca nie opanował samochodu

Noga z gazu

Ostrożna i wyważona jazda to szansa na bezpieczną podróż. Pamiętaj także o dostosowaniu prędkości do warunków zarówno atmosferycznych, jak i drogowych. Niestety nadmierna prędkość to wciąż jedna z głównych przyczyn zdarzeń drogowych, do jakich dochodzi na naszych drogach.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.