Czy rozpoznajesz go? Ukradł w Rossmannie perfumy o wartości 700 złotych

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Wykorzystał chwilową nieuwagę personelu i wyszedł z drogerii w perfumami o wartości 700 złotych. Teraz jego wizerunek został udostępniony w Internecie i jest poszukiwany.

Ukradł perfumy w Rossmannie

Do kradzieży doszło na terenie jednej z drogerii w dzielnicy LSM w Lublinie. Z ustaleń policji wynika, że do drogerii wszedł mężczyzna, który wykorzystując nieuwagę personelu, dokonał kradzieży markowych perfum o wartości ponad 700 złotych.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje proszony jest o kontakt z 4 Policji w Lublinie przy ulicy Zana 45 pod nr telefonu 47 811 48 00. Policjanci zapewniają anonimowość.

Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia
Policja poszukuje mężczyzny ze zdjęcia | fot. KMP Lublin

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Niech Rossmann dalej oszczędza na Ochronie że przez pół dnia nikogo nie ma… 700 w jednym sklepie a w całej Polsce jest to samo. Okazja czyni złodzieja. Brawa dla nieudaczników z odpowiedniego działu…