W niedzielę Czwarta Dycha do Maratonu. Uwaga, będą utrudnienia

1492950588b60517
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

W najbliższą niedzielę nad Zalewem Zemborzyckim zostanie rozegrany ostatni bieg z cyklu „Dycha do Maratonu”. Jest to ostatni bieg przed 6. Maratonem Lubelskim.

Czwarta Dycha do Maratonu jest ostatnią w cyklu, który ma pomóc biegaczom w odpowiednim przygotowaniu się do 6. edycji Maratonu Lubelskiego. Bieg wystartuje w niedzielę, 8 kwietnia nad Zalewem Zemborzyckim w pobliżu Ośrodka Słoneczny Wrotków. Na bieg zapisało się już 1 600 biegaczy.

Tradycyjnie zawody będą poprzedzone biegami dla dzieci i młodzieży „Przez metry po kilometry”. Rozpoczną się o godz. 9.40. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.

Utrudnienia

W związku z organizowanym biegiem mogą wystąpić utrudnienia w ruchu drogowym w godz. 12.00-13.30. Uczestnicy będą biegli ciągami pieszymi i rowerowymi wokół Zalewu Zemborzyckiego oraz al. Bryńskiego, ul. Krężnicką (od al. Bryńskiego do ul. Cienistej), ul. Cienistą (od ul. Krężnickiej do mostu). Wtedy ruch będzie tam wyłączony.

Wystąpi ograniczenie dostępności do budynków znajdujących się na trasie biegu, zmniejszenie płynności ruchu w związku z wstrzymaniem ruchu na odcinku ul. Krężnickiej, zmniejszenie dostępności miejsc postojowych, zakłócenia w ruchu komunikacji miejskiej.

trasa 4ddm 20172018
Trasa Czwartej Dychy do Maratonu | fot. FRS

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.