Czwarta Dycha do Maratonu. Ostatnia prosta przed Maratonem Lubelskim

1492950588b60517
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Fundacja Rozwoju Sportu

Można już zapisywać się na Czwartą Dychę do Maratonu. Bieg odbędzie się 8 kwietnia w południe nad Zalewem Zemborzyckim.

Czwarta Dycha do Maratonu jest ostatnią w cyklu, który ma pomóc biegaczom w odpowiednim przygotowaniu się do 6. edycji Maratonu Lubelskiego. Bieg zaplanowano na niedzielę (8 kwietnia) nad Zalewem Zemborzyckim przy Ośrodku Słoneczny Wrotków. Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00.

Dodatkowo w tym dniu odbędą się biegi dla dzieci i młodzieży ”Przez metry po kilometry”. Rozpoczną się o godz. 9.40 (tuż przed głównym biegiem). Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.

Zapisy na Czwartą Dychę do Maratonu

Zgłoszenia online będą przyjmowane do dnia 4 kwietnia 2017 r. (środa) do godziny 12 lub do wyczerpania limitu miejsc. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów w dniach 6 kwietnia 2017 (piątek) od godziny 13 do 19 i 7 kwietnia (sobota) od godziny 11 do 15. Rejestrować się można za pomocą linka: www.frslublin.pl.

Uwaga! Osoby, które zapisały się z góry na wszystkie biegi Grand Prix Lublina 2017/2018 mają zagwarantowany pakiet na bieg Czwarta Dychę do Maratonu i nie muszą wykonywać ponownie rejestracji.

Szczegóły znajdziecie na stronie maraton.lublin.eu

Trasa Czwartej Dychy do Maratonu

W niedzielę 8 kwietnia w godz. 12.00-13.30 uczestnicy będą biegli ciągami pieszymi i rowerowymi wokół Zalewu Zemborzyckiego oraz al. Bryńskiego, ul. Krężnicką (od al. Bryńskiego do ul. Cienistej), ul. Cienistą (od ul. Krężnickiej do mostu). Wtedy ruch będzie tam wyłączony.

trasa 4ddm 20172018
Trasa Czwartej Dychy do Maratonu | fot. FRS

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.