Czwarta Dycha do Maratonu już 7 kwietnia nad Zalewem Zemborzyckim [TRASA]

GAB 4350
Zdjęcie ilustracyjne | fot. materiały prasowe

W niedzielę 7 kwietnia odbędzie się Czwarta Dycha do Maratonu nad Zalewem Zemborzyckim. Będzie to ostatni bieg przed Maratonem Lubelskim.

Czwarta Dycha do Maratonu jest ostatnią w cyklu, który ma pomóc biegaczom w odpowiednim przygotowaniu się do 7. edycji Maratonu Lubelskiego. Bieg zaplanowano na niedzielę (7 kwietnia) nad Zalewem Zemborzyckim przy Ośrodku Słoneczny Wrotków. Start biegu zaplanowany jest na godz. 12.00.

Wcześniej w sportowej rywalizacji zmierzą się najmłodsi biegacze w kolejnej edycji biegów „Przez metry po kilometry”. Dzieci i młodzież od rocznika 2004 pobiegną na dystansach od 1000 do 50 metrów. Każdy z uczestników otrzyma numer startowy, chip, cztery agrafki, a na mecie medal ukończenia biegu.

Zapisy na Czwartą Dychę do Maratonu

Zgłoszenia online będą przyjmowane do dnia 3 kwietnia 2019 r. (środa) do godziny 12 lub do wyczerpania limitu miejsc. Po tym terminie zgłoszenie będzie możliwe jedynie w Biurze Zawodów w dniach 5-6 kwietnia. Rejestrować się można za pomocą linka: www.frslublin.pl.

Szczegóły znajdziecie na stronie maraton.lublin.eu

Trasa Czwartej Dychy do Maratonu

Bieg odbędzie się na dystansie 10 km. Trasa biegu będzie poprowadziła drogami asfaltowymi i częściowo ścieżką rowerową. Na trasie (na wysokości 5 km) zostanie zlokalizowany kontrolny punkt pomiaru czasu oraz punkt z wodą. Trasa będzie posiadać atest PZLA.

info grafika ścieżka
Trasa Czwartej Dychy do Maratonu | materiały organizatora

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.