Cztery auta zderzyły się w Lublinie. „Niczym domino”. Utrudnienia na ul. Głębokiej

IMG 20181018 153938
Zderzenie czterech aut na ul. Głębokiej | fot. czytelnik Paweł

W czwartek popołudniu doszło do kolizji czterech aut na ul. Głębokiej w Lublinie. Kierowcy napotkają utrudnienia na lewoskręcie w ul. Sowińskiego.

Do zdarzenia doszło przed godz. 15.30 na ul. Głębokiej w Lublinie. Doszło tam do zderzenia czterech samochodów. Prawdopodobnie pojazd, który jechał jako ostatni, nie wiadomo z jakich przyczyn, uderzył w tył samochodu jadącego przed nim. Ten uderzył w kolejne auto jadące z przodu, a tamto w następne. Wszystko potoczyło się niczym domino.

Kierowcy jadący ul. Głęboką napotkają utrudnienia na lewoskręcie w ul. Sowińskiego. Jedna osoba została przetransportowana do szpitala.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy tak trudno się domyślić z jakich przyczyn ? Zapewne z powodu obecności sprawcy na pewnym popularnym portalu dla lemingów .