Czerwony, zielony, biały? Wymyśl barwy dla autobusu elektrycznego i zgarnij gotówkę

autobus elektryczny mpk

Miejsce Przedsiębiorstwo Komunikacyjne w Lublinie ogłasza konkurs na opracowanie projektu graficznego dla oznakowania pierwszego w Lublinie autobusu elektrycznego komunikacji miejskiej. Pierwsze prototypy niebawem wjadą na ulicę, jednak jak będą wyglądać? Każdy może zgłosić swój projekt graficzny. Główną nagrodę w wysokości 1500 zł ufundował Prezes „MPK Lublin” Sp. z o.o.

Projekt może mieć dowolną formę graficzną umożliwiającą późniejsze przeniesienie go na autobus. Powinien kojarzyć się z oryginalnością, nowoczesnością i ekologią, a także stanowić wizytówkę miasta Lublin oraz głównego przewoźnika – „MPK Lublin” Sp. z o.o. Projekt należy przygotować w oparciu o siatkę pojazdu dostępną na stronie internetowej Organizatora z uwzględnieniem obowiązującego w Lublinie schematu malowania oraz oznakowania pojazdów komunikacji miejskiej.

Konkurs ma charakter otwarty, uczestnik może złożyć więcej niż jeden projekt.
Projekty wraz z kartą zgłoszenia należy składać do 1 grudnia br. w zamkniętej kopercie, osobiście – w siedzibie MPK Lublin lub pocztą pod adres: ul. Grygowej 56, 20-260 Lublin.

Autor najlepszego projektu otrzyma nagrodę Prezesa „MPK Lublin” Sp. z o.o. w wysokości 1500 zł. Zwycięzcę poznamy najpóźniej do 5 grudnia br.

Karta zgłoszeniowa
Autobus Elektryczny_siatka
Autobus Elektryczny_schemat malowania
Regulamin_konkursu_autobus elektryczny

2014-05-06_f621b_wIMG_3869

fot. ursus.com.pl

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Chyba kogoś tu pogięło… Za obiecane 1500 zł mam pracować nad projektem, dostarczyć go w otwartym formacie, żeby byle ktoś mógł go potem odrobinę zmienić i wykorzystać? Niech Prezes MPK Przemyśli sprawę jeszcze raz… Zresztą nie ma nad czym myśleć, konkurs może zostać unieważniony z wielu przyczyn i po prostu drobne zmiany nad jakimkolwiek projektem będą mogły być zastosowane i wykorzystane… Kasa (bardzo mała jak za taki projekt) i tak zostanie w MPK.