Czas na przygotowania do kolejnego sezonu. Przerwy w działaniu basenów w Lublinie

13613678 290124898013322 6464590922945951117 o e1469804411873

Od dzisiaj rozpoczynają się przygotowania basenów do kolejnego sezonu, przez co obiekty będą zamknięte.

Szykują się dłuższe przerwy w pracy basenów w Aqua Lublin, Centrum Łabędzie i Strefa H2O. Powód? Baseny muszą przejść coroczny przegląd techniczny.

– Przede wszystkim trzeba wyczyścić nieckę. To wymaga spuszczenia całej wody – tłumaczy Marcin Bielski z MOSiR „Bystrzyca”. Nieckę trzeba oczyścić ręcznie i wykonać niezbędne naprawy. Następnie trzeba ponownie napełnić nieckę wodą, a potem wodę podgrzać i uzdatnić. Jednocześnie w obiekcie zostaną wykonane prace związane z usunięciem drobnych usterek.

Już teraz Strefa H2O jest wyłączona z użytku. Trwają prace o którym mówi Marcin Bielski. Ponowne otwarcie od najbliższego poniedziałku.

W dniu dzisiejszym zamknięta została strefa rekreacyjna, część z kulą. Prace nad czyszczeniem obiektu potrwają dwa tygodnie.

Poniżej przedstawiamy harmonogram konserwacji basenów w Lublinie.

baseny_konserwacja

(fot. MOSiR Lublin)

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.