Cwany złodziej w sklepie odzieżowym. Oszukał ekspedientkę podczas płacenia za zakupy

Oszukał ekspedientkę metodą "na przewałkę"
Oszukał ekspedientkę metodą "na przewałkę" | fot. KMP Lublin

Mężczyzna poprzez chwilowe odwrócenie uwagi ekspedientki wykorzystał ten fakt i ujął z kupki pieniędzy 700 złotych, po czym wyszedł z zakupami. Czy ktoś go rozpoznaje?

Oszukał ekspedientkę podczas płacenia za zakupy

Do zdarzenia doszło w jednym ze sklepów odzieżowych na terenie Lublina. Policjanci poszukują mężczyzny, który dokonał oszustwa metodą „na przewałkę”. Po podejściu do kasy położył na ladzie plik banknotów za zakupy, których dokonał.

Następnie w obecności ekspedientki przeliczył gotówkę. W trakcie tej czynności na chwilę odwrócił uwagę kobiety i zabrał z odliczonej kwoty 700 złotych. Po dokonaniu płatności wyszedł ze sklepu wraz z zakupami. Gdy ekspedientka zorientowała się, że padła ofiarą oszustwa, było już za późno.

Wizerunek sprawcy nagrały kamery monitoringu. Jeżeli ktoś go rozpoznaje, proszony jest o kontakt z V Policji w Lublinie przy ulicy Koncertowej 4A pod numer telefonu 47 811 47 27 lub z najbliższą jednostką Policji pod nr 112.

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.