CSK zamknięte dla zwiedzających

Restauracja Vinna w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie
Restauracja Vinna w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie | fot. CSK Lublin

W związku z przygotowaniami do zamkniętego wydarzenia Centrum Spotkania Kultur w Lublinie będzie niedostępne dla zwiedzających do niedzieli.

Centrum Spotkania Kultur nieczynne dla zwiedzających

Już w najbliższą sobotę 3 lutego w Centrum Spotkania Kultur w Lublinie odbędzie się XXV edycja Gali Ambasadora Województwa Lubelskiego oraz XVIII edycja projektu gospodarczego Marka Lubelskie. Podczas Gali poznamy nowych Ambasadorów Województwa Lubelskiego. W trakcie wydarzenia zostaną również wręczone certyfikaty projektu gospodarczego Marka Lubelskie.

Projekt gospodarczy Marka Lubelskie realizowany jest od 2007 roku przez Samorząd Województwa Lubelskiego. W ciągu 18. edycji wyróżnienie to otrzymało 108 przedsiębiorstw prezentujących najwyższy poziom produktów i usług wytwarzanych na terenie Lubelskiego. Króluje branża spożywcza. Pozostałe firmy związane są z branżą medyczną, usługową, mechaniczno-produkcyjną, budowlaną, odzieżową, IT, turystyczną i ogrodniczą.

O certyfikat mogą się ubiegać przedsiębiorstwa, które działają na rynku lubelskim od przynajmniej dwóch lat, a ich produkty i usługi wyróżniają się wysoką jakością i innowacyjnością. Firmy muszą również działać z poszanowaniem środowiska naturalnego. Przystąpienie do projektu Marka Lubelskie jest bezpłatne.

W związku z przygotowaniami do Gali Ambasadora Województwa Lubelskiego budynek Centrum Spotkania Kultur będzie nieczynny dla zwiedzających. CSK będzie nieczynne od piątku 2 lutego od godz. 12:00 do niedzieli 4 lutego do godz. 8:00. W piątek wejście do Kina CSK będzie możliwe od patio (od strony restauracji Vinna).

Zobacz także: Multimedialna fasada CSK znowu działa! Udana naprawa pozwoliła zaoszczędzić kilka milionów złotych

Przypominamy również, że w związku z sezonem zimowym tarasy widokowe CSK są niedostępne dla zwiedzających. Otwarcie tej atrakcji jest planowane wiosną, gdy poprawią się warunki pogodowe.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.