Coca Cola Connect Truck w Lublinie

A w niedzielę, przed Atrium Felicity zaparkuje Coca Cola Connect Truck! W godzinach od 14 do 20 na parkingu pomiędzy wejściem A i B czekają na Was gry, koncerty oraz oczywiście puszki Coca-cola.

Connect Truck to specjalnie przygotowana ciężarówka i miejsce, w którym konsument może przygotować wyjątkową puszkę z unikalnym napisem – imieniem bądź ksywką. W ramach tegorocznej aktywacji marki, agencja Havas Engage Warsaw przygotowała 2 Connect Trucki, które będą przemierzać północną i południową Polskę, odwiedzając w ciągu trzech miesięcy największe polskie miasta. Wyjątkowym ciężarówkom będzie towarzyszyć także specjalna ekipa samplingowa rozdająca schłodzony napój w mini puszkach.

1052723_412120665568182_162373737_o

Założeniem niecodziennej letniej trasy jest także promocja tegorocznego Coke Live Music Festival (CLMF). W tym celu została przygotowana specjalna aplikacja na Facebooka – każda osoba, która napotka Trucka i skorzysta na miejscu z dedykowanej aplikacji udostępnionej przez ekipę Coca-Coli, ma szansę wygrania biletów na imprezę. Codziennie do wygrania są 2 podwójne bilety na CLMF. W czasie trwania aktywacji Trucki pojawią się również na wybranych największych festiwalach muzycznych. Wówczas do ekipy dołączy zjawiskowy, zabytkowy Chevrolet El Camino.

1048590_412120712234844_725236442_o

fot. Havas Engage Warsaw

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.