Co z tegorocznym miejskim sylwestrem w Lublinie?

Sylwester Miejski w Lublinie | fot. Miasto Lublin

Od wielu lat tradycją Lublina było organizowanie miejskiego sylwestra. W ubiegłym roku impreza nie odbyła się z powodu pandemii koronawirusa. Jak będzie w tym roku?

Urzędnicy obserwują sytuację

Miejski sylwester w Lublinie stoi pod znakiem zapytania. Urzędnicy jeszcze nie podjęli decyzji w sprawie organizacji miejskiej imprezy sylwestrowej. Wszystko przez rozpędzającą się czwartą falę koronawirusa.

„Decyzja o organizacji sylwestra miejskiego uzależniona jest od rozwoju sytuacji epidemicznej” – mówi Monika Głazik z biura prasowego Urzędu Miasta Lublin.

Decyzję podjęła już m.in. Warszawa, w której tak jak w ubiegłym, również i w tym roku nie będzie miejskiej zabawy sylwestrowej.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.