Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy?

Komedia „Kochane pieniążki” w Centrum Spotkania Kultur
Komedia „Kochane pieniążki” w Centrum Spotkania Kultur | materiały prasowe

Teatr Capitol zaprasza na komedię „Kochane Pieniążki”. W sztuce można zobaczyć plejadę polskich gwiazd. Dużo zwrotów akcji oraz zabawna fabuła spektaklu.

„Kochane pieniążki” – 4 grudnia 2022

Co byś zrobił, gdybyś przez pomyłkę wszedł w posiadanie teczki z gigantyczną sumą pieniędzy? Szukałbyś właściciela czy szalejąc ze szczęścia, zatrzymałbyś ją dla siebie? Trudny wybór… Bo przecież pieniądze nie spadają z nieba i taka szansa nie zdarza się co dzień. Henry, bohater kryminalnej farsy „Kochane pieniążki”, podejmuje więc szybką decyzję. W końcu właśnie w swoje urodziny otrzymuje ten wyjątkowy prezent od losu i żal z niego nie skorzystać.

Pędzi do domu ile tchu, ściskając go w rękach. Czas to pieniądz, więc od razu wciela w życie swój misterny plan. Żona patrzy na niego z przerażeniem, próbując odwieść go od szalonego pomysłu. Gdy małżonkowie starają się dojść do porozumienia, niespodziewani goście tylko komplikują sytuację. Żądni sensacji i chciwi przyjaciele, skorumpowany glina, niezbyt rozgarnięty inspektor, bezczelny taksówkarz, a wszystkim po piętach depcze ktoś, z kim lepiej nie zadzierać. I wtedy zaczyna się prawdziwa akcja…

„Kochane pieniążki” to zawrotne tempo, niespodziewane wydarzenia, komiczne sytuacje i przezabawne dialogi. Spektakl Teatru Capitol z Warszawy w reżyserii Jerzego Bończaka obejrzymy w aż ośmioosobowej obsadzie: Anna Korcz, Tomasz Schimscheiner, Andrzej Popiel, Marcin Troński, Robert Moskwa, Andżelika Piechowiak, Mikołaj Krawczyk, Hiroaki Murakami.

Data: 04.12.2022 | Centrum Spotkania Kultur, Plac Teatralny 1 LUBLIN
Bilety w cenie od 65 do 85 zł www.kupbilecik.pl
Kasa Centrum Spotkania Kultur tel. 81 441 56 32
Organizator tel. 669 179 886, tel. 602 757 446

plakat sztuki teatralnej kochane pieniążki

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.