Ciężki sprzęt wjechał na plac budowy. Ruszyła budowa 75 mieszkań w centrum Lublina

Ruszyła budowa mieszkań Przemysłowa 10 przy ul. Przemysłowej w Lublinie
Ruszyła budowa mieszkań Przemysłowa 10 przy ul. Przemysłowej w Lublinie | fot. Dominik Wąisk

Ruszyła budowa najnowszej inwestycji mieszkaniowej w Śródmieściu w Lublinie. Na placu budowy pracuje już ciężki sprzęt, w tym palownica. W tym miejscu powstanie 75 mieszkań o powierzchni od 28 do 84 m kw.

Przemysłowa 10

Chodzi o działkę położoną u zbiegu ulic Przemysłowej oraz Farbiarskiej, w bezpośrednim sąsiedztwie VII Liceum Ogólnokształcącym im. Marii Konopnickiej w Śródmieściu. Inwestor w grudniu 2023 r. uzyskał pozwolenie na budowę, a w styczniu na placu budowy pojawił się ciężki sprzęt. Obecnie realizowane są prace ziemne, w tym palowanie terenu.

Inwestorem jest lubelski deweloper EDACH, który w tym miejscu wybuduje 75 mieszkań z jednym, dwoma lub trzema pokojami o powierzchni od 28 do 84 m kw. Standard deweloperski uzupełnia klimatyzacja w każdym mieszkaniu. Na parterze budynku znajdą się cztery lokale usługowe oraz 47 miejsc parkingowych w garażu zamkniętym. Cena za metr kwadratowy zaczyna się od 9,7 tys. zł netto.

„Tym razem sięgnęliśmy do rewitalizowanej stopniowo przestrzeni ul. Zamojskiej, Przemysłowej oraz ulic sąsiadujących, które od pewnego czasu zyskują bardzo duże zainteresowanie przyszłych mieszkańców tej części Lublina. Nasza lokalizacja to działka położona u zbiegu ul. Przemysłowej oraz ul.Farbiarskiej w Lublinie” – czytamy na stronie inwestycji.

Na stronie dewelopera nie ma jeszcze szczegółów dotyczących realizowanej inwestycji. Według tablicy informacyjnej budowa ma zakończyć się w sierpniu 2025 r.

ZDJĘCIA I WIZUALIZACJE

Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Przemysłowej 10 w Lublinie
Budowa budynku mieszkalnego wielorodzinnego przy ul. Przemysłowej 10 w Lublinie | fot. Dominik Wąsik
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10
Wizualizacja inwestycji mieszkaniowej Przemysłowa 10 | materiały prasowe

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Cudowne osiedle dla rodzin z małymi dziećmi, dzieci po kontakcie z sąsiadami po roku zaczną same na siebie zarabiać 😛