Ciężarówka wjechała w rusztowanie na S19. Trasa Lublin-Rzeszów zablokowana

policja radiowóz
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Banaszek

Groźny wypadek na drodze ekspresowej S19 tuż na granicy województwa lubelskiego i podkarpackiego. Ciężarówka wbiła się w rusztowanie, w wyniku czego trasa ekspresowa nie jest przejezdna. Kierowcy korzystają z objazdów.

Zablokowana S19 Lublin-Rzeszów

Do wypadku doszło w środę (26.10) o godz. 23.59 na drodze ekspresowej S19 w miejscowości Pikule (powiat janowski). Na trasie Lublin-Rzeszów z niewiadomych przyczyn kierowca ciężarówki zjechał ze swojego pasa ruchu i wbił się z impetem w rusztowanie stojące na wyłączonym z ruchu pasie, gdzie trwały prace przy budowie przejścia dla zwierząt.

Kierowca ciężarówki z obrażeniami ciała został przetransportowany do szpitala. Na miejscu wykonywane są oględziny rusztowania i samej konstrukcji wiaduktu. W tym czasie trasa S19 Lublin-Rzeszów nie jest przejezdna. Policja zabezpiecza zdarzenie i prowadzi objazdy na drogę wojewódzką 878 (dawna droga krajowa nr 19).

Droga może być zablokowana jeszcze przez kilka godzin.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Szkoda że przed 5.00 rano nie było policji do kierowania na objazdy. Tylko ludzie czekali w korku