Ciężarówka przewróciła się na krajowej „2”. Na jezdnię wysypały się mandarynki

68 141154
Z ciężarówki wysypały się mandarynki | fot. KMP Biała Podlaska

We wtorek w Zalesiu na drodze krajowej nr 2 mazda zderzyła się z ciężarówką, która przewoziła mandarynki. Po wypadku owoce wysypały się na jezdnię i zablokowały przejazd.

Do zdarzenia doszło we wtorek przed południem na drodze krajowej nr 2 w miejscowości Zalesie (powiat bialski). Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca mazdą 46-letnia mieszkanka gm. Zalesie, doprowadziła do zderzenia z jadącym drogą krajową samochodem ciężarowym. Kobieta prawdopodobnie nie ustąpiła pierwszeństwa przejazdu ciężarówce.

W wyniku zdarzenia samochód ciężarowy przewrócił się na bok, a owoce rozsypały się na drodze. Jak udało nam się ustalić, w ciężarówce było przewożonych 21,5 tony owoców. Samochodem ciężarowym marki Daff kierował 35-letni mieszkaniec Łukowa.

Policjanci ustalili, że 46-latka nie posiada uprawnień do kierowania. Na szczęście w zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń ciała i skończyło się jedynie na uszkodzonych pojazdach.

Aktualnie występują utrudnienia na krajowej „2”. Droga w miejscu zdarzenia jest całkowicie zablokowana. Samochody osobowe są kierowane na objazd przez Zalesie, a samochody ciężarowe przez Horbów. Utrudnienia potrwają do godzin wieczornych.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.