Ciężarówka przewróciła się na ekspresówce. Z pojazdu wysypał się rzepak. Duże utrudnienia

Ciężarówka przewróciła się na drodze ekspresowej S12
Ciężarówka przewróciła się na drodze ekspresowej S12 | Mapy Google

Na drodze ekspresowej S12, między węzłami Świdnik a Piaski Zachód, przewróciła się ciężarówka przewożąca rzepak i zablokowała część pasów. Kierowcy muszą liczyć się z utrudnieniami w obydwu kierunkach.

Wypadek na S12

Do zdarzenia doszło w środę (23.11) przed godz. 13 na drodze ekspresowej S12 w kierunku Chełma. Na wysokości miejscowości Janówek przewróciła się ciężarówka z naczepą, w której przewożony był rzepak. W wyniku zdarzenia kierowca pojazdu doznał urazu głowy, został przewieziony do szpitala.

Część pasów jest zablokowana, bowiem z ciężarówki na jezdnię wysypał się rzepak. Na miejscu pracują służby drogowe, które sprzątają rzepak. Zablokowany jest jeden pas ruchu w kierunku Chełma/Zamościa i jeden w kierunku Lublina. Na ten moment nie ustalono, co było przyczyną tego zdarzenia.

Utrudnienia mogą potrwać do godz. 18:00.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.