Ciało 13-latka na szkolnym boisku w Bochotnicy. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie pozwoliły na ustalenie przyczyn śmierci

karetka pogotowie ratunkowe 999
Zdjęcie ilustracyjne | fot. Dominik Wąsik

Tragedia w Bochotnicy. Tam na terenie szkolnego boiska znaleziono ciało 13-latka. Wstępne wyniki sekcji zwłok nie pozwoliły na ustalenie przyczyny śmieci – poinformowała Prokuratura Okręgowa w Lublinie.

Dramat na szkolnym boisku w Bochotnicy

Do tragicznego zdarzenia doszło w czwartek (24.08) na terenie Szkoły Podstawowej w Bochotnicy (gm. Kazimierz Dolny, powiat puławski). Osoby postronne, które przebywały w tym miejscu, zauważyły na szkolnym boisku chłopca, który nie dawał oznak życia. Mimo udzielonej reanimacji, życia 13-latka nie udało się uratować.

Na miejscu policjanci wykonywali czynności pod nadzorem prokuratora. Decyzją śledczych ciało 13-latka zostało zabezpieczone celem przeprowadzenia sekcji zwłok. W poniedziałek Prokuratura Okręgowa w Lublinie poinformowała, że „wstępne wyniki sekcji zwłok 13-latka nie pozwoliły na ustalenie przyczyn śmierci”.

Prokuratura zleciła dodatkowe badania, które mają dać odpowiedź na pytanie o przyczynę śmierci 13-latka. Na ten moment jest prowadzone śledztwo w kierunku nieumyślnego spowodowania śmierci. Grozi za to do 5 lat pozbawienia wolności.

Bochotnica na mapie

Bochotnica gdzie jest

Bochotnica to miejscowość położona w zachodniej części województwa lubelskiego, w powiecie puławskim, w gminie Kazimierz Dolny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.