Chwycił za nóż i ranił 25-latka, grożąc mu zabójstwem. Powodem spór o wspólną znajomą

40-latek zaatakował nożem 25-latka
40-latek zaatakował nożem 25-latka | fot. KMP Lublin

Sceny grozy w jednym z mieszkań w Lublinie. W trakcie spotkania towarzyskiego 40-letni mężczyzna chwycił za nóż i ranił 25-latka, grożąc mu zabójstwem. Powodem zajścia miały być nieporozumienia o wspólną znajomą.

Pokłócili się o kobietę

Do zdarzenia doszło w ubiegły weekend w Lublinie. Podczas spotkania towarzyskiego doszło do awantury pomiędzy dwoma mężczyznami. Powodem zajścia miały być nieporozumienia o wspólną znajomą. 40-latek miał zaatakować 25-latka.

„Agresor szybko przeszedł do rękoczynów, a następnie chwycił za nóż, którym kilkukrotnie lekko ranił pokrzywdzonego. Dodatkowo groził mu zabójstwem oraz domagał się pieniędzy za uprzednio zabrany telefon” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski, oficer prasowy Komendy Miejskiej Policji w Lublinie.

Sprawą zajęli się policjanci z „trójki”. Wspomagani przez kryminalnych z komendy miejskiej weszli do ustalonego mieszkania, w którym miał zajmować się 40-latek. Tam zatrzymali sprawcę ataku, po czym trafił do policyjnej celi.

„Odpowie za groźby karalne, spowodowanie uszczerbku na zdrowiu, próbę wywierania wpływu na pokrzywdzonego oraz żądanie pieniędzy za bezprawnie zabrany telefon” – mówi nadkom. Kamil Gołębiowski.

40-latek na wniosek policjantów i prokuratora został doprowadzony do sądu, gdzie zapadła decyzja o tymczasowym aresztowaniu na 3 miesiące. Grozi mu do 8 lat więzienia.

Komentarze (1)

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.