Christmas Every Day – przekazali karmę dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Lublinie

Christmas Every Day - przekazali karmę dla schroniska dla bezdomnych zwierząt w Lublinie
Pracownicy Camp & Resort Leaders z wizytą w Schronisku dla Bezdomnych Zwierząt w Lublinie

Pracownicy Camp & Resort Leaders, która organizuje studenckie wyjazdy do USA „Work and Travel”, odwiedzili schronisko dla bezdomnych zwierząt w Lublinie.

W ramach akcji „Christmas Every Day” pracownicy Camp & Resort Leaders przekazali karmę dla psiaków ze schroniska dla bezdomnych zwierząt przy ul. Metalurgicznej w Lublinie. Następnie przedstawiciele Camp Leaders wraz z gośćmi z USA przeprowadzili zajęcia dla dzieci z psiej mowy, a żeby było jeszcze ciekawiej odbyły się one po angielsku.

„Zachęcamy do obejrzenia filmiku podsumowującego wydarzenie. Był to dzień pełen wzruszeń, ale też radości z powodu możliwości niesienia pomocy. Założeniem akcji jest, że warto pomagać nie tylko na Święta, ale przez cały rok” – mówi przedstawicielka Camp Leaders.

Camp Leaders zachęca do zrobienia czegoś dobrego i pomocy innym, choćby symbolicznej. W akcję zaangażowały się również inne lubelskie firmy, m.in. Lubelskie Korty Tenisowe czy OV – Reklama, która odpowiada za nakręcenie materiału z tego wydarzenia.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.