Chonabibe Festiwal 2016. Wystąpią GrubSon, DonGURALesko, Małpa i Polska Wersja

Chonabibe Festiwal 2016. Wystąpią GrubSon, DonGURALesko, Małpa i Polska Wersja - Spotted Lublin - najnowsze wiadomości z Lublina

Przed nami siódma edycja Chonabibe Festiwal 2016 w Opolu Lubelskim. Podczas dwudniowej imprezy na scenie wystąpią m.in. GrubSon, DonGURALesko i gospodarze z zespołu Chonabibe.

Podczas wydarzenia zagrają między innymi Grubson, Donguralesko, Małpa z bandem, Polska Wersja, Gruby Mielzky, Zetenwupe, Tallib, Mademoiselle Carmel, Chonabibe (scena główna) oraz Kartky, Otsochodzi, Sztoss oraz Hopkins.

W tym roku w ramach Festiwalu odbywa się również turniej koszykówki ulicznej, pokazy BMX czy graffiti jam, a za wyżywienie Festiwalowiczów odpowiadają najlepsze foodtruck’i z całej Polski. Pole namiotowe, na które zawsze chce się wracać i wschodnie okoliczności przyrody tworzą atmosferę o której krążą legendy.

Festiwal Chonabibe - pole 3 - fot. BD photographyWzbogaceniem Festiwalu Chonabibe jest „Scena Się Zmienia” – coroczny konkurs dla młodych twórców z całej Polski wyłaniający perełki rodzimej, undergroundowej sceny muzycznej. To właśnie Mademoiselle Carmel, która w zeszłym roku podbiła serca konkursowego jury i słuchaczy a jej kariera nabrała rozpędu, wystąpi w tym roku na głównej Festiwalowej scenie.

– Jeśli kochasz muzykę, koncerty, befory, aftery, konkursy, mecze sportowe i inne, letnie atrakcje to Festiwal Chonabibe to idealne miejsce dla Ciebie. – twierdzą organizatorzy. A jeśli wolisz się czasem ponudzić, relaksować i spędzać spokojnie czas tylko w gronie najbliższych przyjaciół to… tym bardziej zapraszamy!– dodają.

Czas i miejsce:

piątek-sobota, 13-14 sierpnia 2016 r. w parku miejskim w Opolu Lubelskim.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.