Dziś w Lublinie dostaniesz choinkę za darmo

Darmowe choinki w Lublinie

Jak co roku RMF FM rozdaje przed świętami Bożego Narodzenia darmowe choinki, także w Lublinie. Sprawdź, kiedy będziesz mógł przyjść po darmową choinkę od RMF RM w Lublinie.

To już 17. akcja RMF FMChoinki pod choinkę„. Żółta ekipa przyjeżdża specjalnymi wozami, z których w danym punkcie miasta rozdaje przy dźwiękach pozytywnej świątecznej muzyki, darmowe choinki.

Darmowe choinki w Lublinie 20 grudnia

Akcja „Choinki pod choinkę od RMF FM” zawita do Lublina w środę (20 grudnia) na placu przed Aqua Lublin. W naszym mieście rozdanych zostanie 1000 świątecznych drzewek.

Gościem specjalnym w Lublinie będzie Natalia Szroeder, a prowadzącym Marek Rusinek. Będą organizowane konkursy dla zgromadzonych słuchaczy – nagrodami będą płyty i gadżety RMF.

Drzewka będą rozdawane od godziny 11. Po darmowe choinki trzeba stawić się kilka godzin wcześniej w kolejce, ponieważ akcja cieszy się dużą popularnością.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.