Chodel: Włamali się do stacji benzynowej. Ukradli alkohol, papierosy i… worek ziemi

68 105137

Opolscy policjanci zatrzymali sprawców włamania do budynku stacji paliw w Chodlu. Złodzieje ukradli alkohol, papierosy i worek ziemi.

 

W poniedziałek w nocy dyżurny opolskiej policji otrzymał zgłoszenie od pracownika ochrony, który zauważył wybitą szybę w budynku stacji paliw w Chodlu. Kiedy przybyli na miejsce policjanci zobaczyli rozsypane papierosy zrozumieli, że mogło dojść do włamania.

 

W trakcie dalszych czynności funkcjonariusze ustalili, że sprawca dostał się do środka przez okno i ukradł alkohol, papierosy oraz ziemię do kwiatków.

 

Policjanci szybko ustalili, że sprawcy włamania mogą przebywać na jednej z posesji w Chodlu. Funkcjonariusze pojechali na miejsce i odnaleźli w pojeździe zaparkowanym na posesji łupy pochodzące z włamania do budynku stacji. Kiedy policjanci weszli do mieszkania, trzej włamywacze wraz ze znajomymi właśnie świętowali udaną akcję.

 

Okazali się nimi mieszkańcy gminy Opole Lubelskie w wieku 20-21 lat. Mężczyźni zostali zatrzymali. Usłyszeli zarzuty kradzieży z włamaniem. Złożyli także wniosek o możliwość dobrowolnego poddania się karze. O ich dalszym losie zdecyduje sąd.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.