Chmielaki w ten weekend w Krasnymstawie. Wielkie święto miłośników piwa

chmielaki krasnystaw browary piwo
Chmielaki Krasnostawskie | fot. materiały organizatora

Wybory Miss Chmielaków, półmaraton i koncerty. Czas na Chmielaki Krasnostawskie 2021. Impreza startuje w najbliższy weekend w Krasnymstawie. Sprawdź program imprezy.

Chmielaki Krasnystaw 2021

Tegoroczna 50. edycja Chmielaków Krasnostawskich to trzy dni imprezy. Najstarszy w Polsce festiwal piwa rozpocznie się w piątek 20 sierpnia i potrwa aż do niedzieli 22 sierpnia. Na głównej scenie zlokalizowanej na Rynku Miejskim wystąpią m.in.: Lady Pank, Cleo, Viki Gabor, Sławomir, Jan Ptaszyn Wróblewski czy Jack Moore – syn Gary Moora.

Szczegółowy program Chmielaków: Chmielaki Krasnostawskie 2021. Poznaliśmy wszystkich artystów. Kto wystąpi?

Wśród imprez towarzyszących jest: Półmaraton Chmielakowy, Piknik Paralotniowy „Chmieloty”, Zlot pojazdów zabytkowych, Wycieczka z Pianką, Turniej Poetycki o Chmielakowy Antałek, barwny korowód ulicami Krasnegostawu oraz wybory Miss Chmielaków [Miss Chmielaków 2021. Zobacz kandydatki do tego tytułu. Zdjęcia i sylwetki]. Po raz pierwszy odbędzie się Chmielakowy Maraton Rowerowy MTB.

Na terenie Dworku Starościńskiego odbędzie się terenie Kiermasz Sztuki Ludowej z prezentacją rękodzieła artystycznego. Oprócz stoisk twórców ludowych, w tym roku będą obecne również koła gospodyń wiejskim i przedstawiciele lokalnych grup działania.

Utrudnienia w Krasnymstawie

Od 18 sierpnia

18 sierpnia od godz. 17:00 do 23 sierpnia do godz. 15:00 wyłączona z ruchu zostanie pierzeja południowa Placu 3-go Maja (przy Ratuszu) oraz ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Kościelnej do Placu 3-go Maja.

Od 19 sierpnia

19 sierpnia od godz. 18:00 do 23 sierpnia do godz. 7:00 wyłączone z ruchu zostaną pozostałe pierzeje Placu 3-go Maja – wschodnia, zachodnia i północna, jednokierunkowy odcinek ulicy Kościuszki (pomiędzy ulicą Czystą a Placem 3-go Maja), ul. Żurka na odcinku od ul. Browarnej do Placu 3-go Maja, ul. Poniatowskiego na odcinku od ul. Czystej do Placu 3-go Maja.

Od 20 sierpnia

20 sierpnia (piątek) od godz. 7:00 do 23 sierpnia (poniedziałek) do godz. 7:00 wyłączone z ruchu będą: ul. Okrzei (od wjazdu do sklepu Stokrotka do ul. PCK), ul. PCK (od sklepu Biedronka do ul. Okrzei, ul. Podwale), ul. Poniatowskiego (od skrzyżowania z ul. Czystą do Placu 3-go Maja), ul. Kościuszki (od ul. Czystej do Placu 3-go Maja), ul. Mostowa (od ul. Zamkowej do Placu 3-go Maja), Plac 3-go Maja, ul. Kościelna, ul. Matysiaka, ul. Pocztowa, ul. Oleszczyńskiego, ul. Sikorskiego (od ul. Konopnickiej do ul. Piłsudskiego), ul. Piłsudskiego (od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do Placu 3-go Maja).

Chmielaki – miejsca parkingowe

Dla przyjezdnych wyznaczono następujące miejsca parkingowe: ul. Lwowska (przy Szkole Podstawowej nr 5), ul. Lwowska (przy stacji PKP), ul. Zaułek Nadrzeczny (przy ul. Cichej), ul. Sobieskiego (przy Stadionie), ul. Sobieskiego (przy Starostwie Powiatowym), ul. Piłsudskiego (przy Basenie), ul. Piłsudskiego (przy Szkole Podstawowej nr 4), ul. Poniatowskiego (przy Szkole Podstawowej nr 1), ul. Poniatowskiego (prywatny parking płatny przy sklepie Lidl).

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.