Chmielaki Krasnostawskie 2016. Gwiazdą wydarzenia będzie Kamil Bednarek

Autor: Adam Kliczek, zatrzymujeczas.pl

Przygotowania do 46. Ogólnopolskiego Święta Chmielarzy i Piwowarów ruszyły pełną parą. Mimo jeszcze odległego terminu wiemy już jakie gwiazdy wystąpią podczas trzech chmielakowych wieczorów.

dsc_7551
fot. krasnystaw.pl

19-21 sierpnia to już oficjalny termin, w którym odbędzie się 46. Ogólnopolskie Święto Chmielarzy i Piwowarów „Chmielaki Krasnostawskie”.

W piątek Scena Główna w Rynku Miejskim wybrzmi rytmami reggae dzięki koncertowi Kamila Bednarka. W sobotę wystąpi jedna z najpopularniejszych wokalistek młodego pokolenia – Ewelina Lisowska. W niedzielę natomiast zagra kultowy zespół lat 90-tych – Elektryczne Gitary, który przypomni takie hity, jak Jestem z miasta, Dzieci, Co ty tutaj robisz czy Kiler.

Oprócz głównych gwiazd program artystyczny Chmielaków wypełnią występy takich artystów i zespołów jak: Golden (ze składem PJ Projekt), Lilu, czy Enclose z charyzmatycznym liderem Juanem Carlosem Cano (zwycięzcą The Voice of Poland).

Lista wykonawców, nie jest jeszcze zamknięta. Organizatorzy nie chcą jeszcze zdradzać szczegółów.

Tradycyjnie nie obędzie się bez Korowodu Chmielakowego, Wyborów Miss Chmielaków, Przeglądu Kapel Ludowych i Podwórkowych, Kiermaszu Twórczości Ludowej, koncertu Jazz z Pianką, Półmaratonu Chmielakowego, Sesji Chmielarskiej oraz Zlotu Paralotniarzy „Chmieloty”.

 

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.