Chmielaki 2022 już w ten weekend. Gdzie zaparkować? Utrudnienia w Krasnymstawie: zamknięte ulice

Chmielaki Krasnostawskie: utrudnienia

W związku z organizacją imprezy Chmielaki Krasnostawskie 2022 w dniach 17-22 sierpnia należy liczyć się z utrudnieniami w Krasnymstawie. Nie wjedziemy do centrum miasta bez specjalnego pozwolenia.

Chmielaki 2022 – utrudnienia

Chmielaki Krasnostawskie 2022 rozpoczną się w piątek 19 sierpnia i potrwają do niedzieli 21 sierpnia. W związku z organizacją imprezy należy liczyć się z utrudnieniami w ruchu kołowym. Pierwszych utrudnień należy spodziewać się już od środy (17.08) od godz. 17. Wyłączona z ruchu zostanie pierzeja południowa Placu 3-go Maja (przy Ratuszu) oraz ul. Piłsudskiego na odcinku od ul. Kościelnej do Placu 3-go Maja.

Od czwartku (18.08) od godz. 18 wyłączone z ruchu zostaną pozostałe pierzeje Placu 3-go Maja – wschodnia, zachodnia i północna, jednokierunkowy odcinek ul. Kościuszki (pomiędzy ul. Czystą a Placem 3-go Maja), ul. Żurka na odcinku od ul. Browarnej do Placu 3-go Maja, ul. Poniatowskiego na odcinku od ul. Czystej do Placu 3-go Maja.

W piątku (19.08) od godz. 7 wyłączone z ruchu będą następujące ulice: ul. Okrzei na odcinku od wjazdu do sklepu Stokrotka do ul. PCK, ul. PCK na odcinku od sklepu Biedronka do ul. Okrzei, ul. Podwale w całości, ul. Poniatowskiego na odcinku od skrzyżowania z ul. Czystą do Placu 3-go Maja, ul. Kościuszki na odcinku od ul. Czystej do Placu 3-go Maja, ul. Mostowa na odcinku od ul. Zamkowej do Placu 3-go Maja, Plac 3-go Maja w całości, ul. Kościelna w całości, ul. Matysiaka w całości, ul. Pocztowa w całości, ul. Oleszczyńskiego w całości, ul. Sikorskiego od ul. Konopnickiej do ul. Piłsudskiego, ul. Piłsudskiego od skrzyżowania z ul. Konopnickiej do Placu 3-go Maja. Ponadto na ul. Sikorskiego od wjazdu na teren Chmielotów i ul. Konopnicka będą ulicami jednokierunkowymi w stronę centrum.

Utrudnienia będą trwały do poniedziałku (22.08) godz. 7.00.

Zobacz także: Chmielaki 2022 – koncerty. Kto wystąpi w tym roku w Krasnymstawie? Vito Bambino, Roksana Węgiel, Kayah

Parkingi dla kierowców Chmielaki Krasnostawskie 2022

Jak co roku imprezę odwiedzi wiele osób, dla których przewidziano następujące miejsca parkingowe:

 • ul. Lwowska – przy Szkole Podstawowej Nr 5,
 • ul. Lwowska – przy stacji PKP,
 • ul. Zaułek Nadrzeczny,
 • przy ul. Grobla,
 • przy ul. Cichej,
 • ul. Sobieskiego – przy Stadionie,
 • ul. Sobieskiego – przy Starostwie Powiatowym,
 • ul. Piłsudskiego – przy Basenie,
 • ul. Piłsudskiego – przy Szkole Podstawowej Nr 4,
 • ul. Konopnickiej – za tzw. LOK-iem
 • ul. Poniatowskiego – przy Szkole Podstawowej Nr 1,
 • ul. Poniatowskiego – prywatny parking płatny przy sklepie LIDL.

WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.