Chełm przygotowuje się do uruchomienia lodowiska. Kiedy otwarcie?

Trwają przygotowania do uruchomienia lodowiska w Chełmie
Trwają przygotowania do uruchomienia lodowiska w Chełmie | fot. Miasto Chełm

W Chełmie rozpoczęły się prace związek z uruchomieniem lodowiska pod chmurką. Konstrukcja obiektu jest na tyle skomplikowana, że prace potrwają kilka najbliższych dni.

Kiedy otwarcie lodowiska w Chełmie?

Pracownicy Miejskiego Ośrodku Sportu i Rekreacji rozpoczęli prace związane z uruchomieniem lodowiska przy ul. Sienkiewicza w Chełmie. Jeżeli warunki atmosferyczne będą sprzyjające to istnieją spore szanse, że będzie można pojeździć na łyżwach już na początku grudnia.

Ceny biletów na lodowisko w Chełmie będą prawdopodobnie takie same, jak w poprzednim sezonie. Bilet ulgowy 4 zł/h + 3 zł za wypożyczenie łyżew. Bilet normalny za godzinę jazdy będzie kosztować 6 zł + 3 zł za łyżwy, jeśli nie posiadamy własnych. Posiadacze Chełmskiej Karty 3 PLUS mogą liczyć na 50% ulgę.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.