Chełm: Napad na właściciela kantoru. To już druga kradzież w tym roku

To już druga kradzież, która dotknęła właściciela kantoru z Chełma. Mężczyzna w przeciągu ostatnich miesięcy stracił blisko 2 mln złotych.

Do pierwszej kradzieży pieniędzy doszło 19 lipca. Wtedy około godz. 9 pod kantor przy ulicy Popiełuszki w Chełmie podjechał 52-letni właściciel. Wyszedł z samochodu, żeby otworzyć drzwi do kantoru – nie zamykając samochodu. Kiedy po chwili wrócił, zauważył, że z siedzenia zniknęła torba z pieniędzmi oraz laptopem. Po chwili złodziej z łupem znikł. Była to gotówka w różnych walutach – łącznie ok. 1,4 miliona złotych. Do tej pory nie udało się zatrzymać sprawców kradzieży.

Do drugiej kradzieży z napadem doszło 15 listopada w miejscowości Łopiennik Górny. Kiedy mężczyzna wraz z żoną jechał do pracy, w jego samochód uderzył jadący z naprzeciwka kierowca mercedesa. Za właścicielem kantoru jechał samochód renault, z którego po zderzeniu pojazdów wybiegło kilku mężczyzn. Pobili mężczyznę a następnie zabrali mu torbę z około 400 tys. złotych. Szuka ich cała lubelska policja. Na razie bezskutecznie.

Mężczyzna trafił w ciężkim stanie do szpitala. Jak nas poinformowano, jego stan nie zagraża życiu. Kobiecie na szczęście nic się nie stało. Czy wróci do swojej działalności zawodowej? Nie wiadomo.WASZE KOMENTARZE

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.