Chciwa wnuczka ukradła swojej babci ponad 4 tys. złotych

68 68117 e1407488414928

Policjanci z Posterunku Policji w Tyszowcach zatrzymali 19-latkę, która skradła swojej babci ponad 4 tysiące złotych. Do kradzieży doszło w momencie, gdy kobieta stojąc na przystanku czekała na autobus. Sprawczynię kradzieży mundurowi znaleźli w jednym ze sklepów. Dodatkowo pijana nastolatka próbowała awanturować się ze stróżami prawa. Pokrzywdzona kobieta złożyła wniosek o ściganie wnuczki, której grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

Wczoraj krótko po godzinie 16.00 do Posterunku Policji w Tyszowcach przyszła  59- letnia kobieta  zgłaszając, że została okradziona. Z jej relacji wynikało, że podczas oczekiwania na autobus, jej własna wnuczka wykorzystała jej nieuwagę i skradła portfel z dokumentami i pieniędzmi.  Poszkodowana straciła 4.600 złotych.

Zaraz po otrzymaniu zgłoszenia mundurowi rozpoczęli poszukiwania 19-latki. Znaleźli ją w sklepie z artykułami elektronicznymi na terenie Tyszowiec. W momencie, gdy nastolatka zauważyła wchodzących do sklepu policjantów, rzuciła na podłogę sklepu  wszystkie skradzione pieniądze. Młoda kobieta była agresywna i  próbowała  awanturować się. Jak się okazało, zbyła pod wpływem ponad 2 promili alkoholu w organizmie. Sprawczynię kradzieży zatrzymano w policyjnym areszcie. Odzyskane pieniądze stróże prawa oddali pokrzywdzonej.

Pokrzywdzona kobieta złożyła wniosek o ściganie wnuczki.  Młodej kobiecie za powyższe przestępstwo grozi kara do 5 lat pozbawienia wolności.

materiały policji

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.