Chciała kupić voucher wakacyjny za połowę ceny. Przelała pieniądze, kontakt ze sprzedającym zanikł

wakacje plaża bałtyk morze
Zdjęcie ilustracyjne | fot. pixabay

Ofiarą oszustwa padła 45-letnia mieszkanka Lublina, która na jednym z portali społecznościowych postanowiła nabyć w okazyjnej cenie voucher wakacyjny na połowę ceny. Gdy kobieta przelała pieniądze, kontakt ze sprzedającym zanikł.

Voucher wakacyjny z biura podróży sprzedam

We wtorek na 7. komisariat policji zgłosiła się 45-letnia mieszkanka Lublina. Kobieta oświadczyła, że padła ofiara oszustwa. Z jej relacji wynikało, że na grupie wakacyjnej jednego z portali społecznościowych znalazła ogłoszenie dotyczące sprzedaży vouchera na wakacje. Sprzedający oferował voucher z biura podróży o wartości 12 tys. złotych za połowę wartości.

45-latka po kontakcie z osoba wystawiającą ogłoszenie zdecydowała się na zakup vouchera wakacyjnego. Zgodnie z ustaleniami przelała na wskazany przez oferenta numer rachunku 6 tys. złotych. Po wykonaniu transakcji czekała na przysłanie kodu vouchera. Gdy okazało się, że sprzedający nie wypełnił warunków umowy, podjęła próby kontaktu. Telefon był już jednak nieaktywny.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.