Chciał się popisać przed kolegami, więc wszedł na dach samochodu (wideo)

Policjanci po niespełna roku nie złapali sprawcy, który wbiegł na dach samochodu powodując jego wgięcie. Właścicielka auta prosi o pomoc.

 

Do zdarzenia doszło 28 lipca 2016 roku. Akcja miała miejsce na pl. Czechowicza w Lublinie. Na zaparkowany tam samochód marki Dacia Logan wskoczył jeden z mężczyzn z grupy, która stała nieopodal auta, powodując tym uszkodzenie dachu i maski. Wartość strat oszacowano na kwotę 3 tysięcy złotych.

 

Od momentu tego zdarzenia mija prawie rok, lecz nie udało się policjantom ustalić tożsamości mężczyzny, mimo posiadanego nagrania z kamery monitoringu. Właścicielka auta prosi o pomoc internautów.

 

– Proszę, pomóżcie, nadal szukam sprawcy tego skandalicznego wyczynu. Też żartowniś napsuł nam krwi i wpędził w koszty. Dziękuję za wszelka pomoc – pisze w liście do redakcji właścicielka auta.

 

Osoby, które rozpoznają mężczyznę proszone są o kontakt z Policją, tel. (81) 535 45-73, lub 997.

 

Nagranie

Link do wideo – klik7 komentarzy

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Co za ciemnota na tej milicji puscili filmik o dziewczynie co zerwala lancuszek odrazu normalni ludzie ja rozpoznali i zlodziejka juz siedzi mina rok a jakis duren zdecydowal zeby pokazad debila na aucie jeszcze mordy zaslania innym chore to wszystko

  2. Do Asi
    Jak mi sprzedaż Dacie Logan za 3 tyś. To sam kupię.
    A swoją drogą klepanie, szpachla, malowanie. Myślisz, że blacharz weźmie 200zl.

  3. Nie umniejszając faktu że gość jest idiotą i powinien szkody naprawić, to 3 tysiące to może ta Dacia jest warta.

    1. Tym bardzie to czyste skurwysyn-wo. Takim autem raczej nie jezdza osoby ktorym sie przelewa.

  4. Toż to Łukasz z Lsmow, uczesczal do szkoly Staszic, znany jako SIWY znany dealer narkotyków