Chciał się popisać przed dziewczyną, wszedł na słup. Został porażony prądem

19-latek zawisł na słupie energetycznym, po tym jak poraził go prąd
19-latek zawisł na słupie energetycznym, po tym jak poraził go prąd | fot. KPP Parczew

Młody mężczyzna omal nie przypłacił życiem próby zaimponowania dziewczynie. Aby zdobyć uznanie swojej partnerki, wszedł na słup linii wysokiego napięcia, gdzie został porażony prądem.

Poraził go prąd na słupie energetycznym

Do zdarzenia doszło w poniedziałek około godz. 21 na ul. Żabiej w Parczewie. Z ustaleń policji wynika, że 19-latek wchodząc na słup wysokiego napięcia, chciał zaimponować swojej dziewczynie.

W trakcie próby przejścia z jednej strony słupa na drugą został porażony prądem, a potem zawisł jedną nogą na słupie na wysokości ponad 10 metrów nad ziemią. To uchroniło go od upadku na betonowe podłoże.

Na miejsce skierowano straż pożarną ze specjalistycznym sprzętem  i ratowników medycznych. Strażakom udało się oswobodzić młodego mężczyznę. 19-latek był przytomny. Karetka zabrała go do szpitala w Łęcznej, ponieważ wskutek porażenia prądem doznał oparzeń ciała.

19-latek zawisł na słupie energetycznym, po tym jak poraził go prąd | fot. KP PSP w Parczewie

2 komentarze

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.
  1. Czy słowo „debil” w tym przypadku to obraza czy stwierdzenie jednak faktu?