Chciał mieć jedzenie na urodziny, więc włamał się do osiedlowego sklepu. Na trzy miesiące trafił do aresztu

Policja puławy, kradzież kabanosów i alkoholu
Skradzione produkty na urodziny z lokalnego sklepu | fot. policja

Najbliższe 3 miesiące spędzi w areszcie 47-latek, zatrzymany przez puławskich kryminalnych. Mężczyzna podejrzany jest o włamanie do sklepu i kradzież papierosów, alkoholu oraz kabanosów. Jak tłumaczył artykuły były mu potrzebne do świętowania swoich urodzin. Był już wcześniej karany.

Impreza urodzinowa w areszcie

W czwartek, sąd w Puławach skazał na tymczasowe aresztowanie na 3 miesiące, 47-latka, który włamał się do osiedlowego sklepu. Jego łupem padły kabanosy, papierosy, alkohol. Wcześniej włamał się do jednej z drogerii.

Kradzież w sklepie spożywczym Puławy
Zatrzymany za kradzież produktów na „urodziny 47-latek”

Kabanosy, alkohol i papierosy. Straty na 10 tys. zł

Z informacji zebranych przez śledczych wynika, że niezidentyfikowany sprawca uszkodził witrynę sklepu, a następnie wtargnął do wnętrza, dokonując kradzieży kilku butelek wysokoprocentowego alkoholu, paczek papierosów oraz kilkunastu paczek kabanosów. Wartość strat przekroczyła 10 tysięcy złotych. Po otrzymaniu zgłoszenia o włamaniu, funkcjonariusze policji przeprowadzili oględziny miejsca zdarzenia, zebrali szereg śladów kryminalistycznych i podjęli działania w celu zidentyfikowania oraz ujęcia sprawcy.

Podejrzenia padły na 47-latka, mieszkającego w Puławach, który już wcześniej dopuszczał się takich kradzieży. W mieszkaniu, gdzie ostatnio przebywał, znaleziono część skradzionych przedmiotów. Według relacji 47-latka pomysł włamania wpadł mu do głowy, gdy świętował z kolegą urodziny, a skończyły się im alkohol i przekąski.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.