Chcesz poczuć się jak zawodnik futbolu amerykańskiego? Przenieś się do szatni Tytanów!

tytani lublin let me out
Szafki dla zawodników, kaski, ochraniacze, tykający zegar i pełno rekwizytów. Tak pokrótce można opisać nowy pokój escape game Let Me Out w Lublinie. Szatnia zawodników lubelskiego klubu futbolu amerykańskiego. Wchodzisz w to?

Let Me Out to nowa forma rozrywki. Celem gry jest wydostanie się z zamkniętego pokoju za pomocą zagadek i łamigłówek w nim ukrytych. Trzeba wykorzystać spryt i spostrzegawczość – każdy przedmiot może być wskazówką. Dodatkowym utrudnieniem jest presja czasu – zegar odmierza 45 minut, bo tyle mamy na znalezienie klucza i wyjście z gry.

Pokoje zamknięte od zewnątrz na klucz, od wewnątrz są monitorowane. Obsługa na bieżąco kontroluje przebieg gry. Kamery są zamontowane przede wszystkim ze względów bezpieczeństwa, ale też po to, żebym wiedział jak podpowiedzieć danej grupie, kiedy zobaczę, że tej pomocy potrzebują.

Dla fanów escape room’ów Let Me Out Lublin przygotowało specjalny pokój nawiązujący do lubelskiej drużyny futbolu amerykańskiego Tytanów Lublin. Przenieś się do realnej szatni zawodowców i spróbuj wydostać się w jak najkrótszym czasie. Podejmiesz wyzwanie?

Do dyspozycji uczestników pozostaje szatnia lubelskiej drużyny Tytanów Lublin. Realne szafki wszystkich zawodników, kaski, ochraniacze oraz inne ekwipunki.

Dodaj swój komentarz

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany.

Dodając komentarz akceptujesz regulamin zamieszczania komentarzy w serwisie. Grupa Spotted Sp. z o.o. z siedzibą w Lublinie jest administratorem twoich danych osobowych dla celów związanych z korzystaniem z serwisu. Zgodnie z art. 24 ust. 1 pkt 3 i 4 ustawy o ochronie danych osobowych, podanie danych jest dobrowolne, Użytkownikowi przysługuje prawo dostępu do treści swoich danych i ich poprawiania.